Тел./факс: (032) 242-02-66

Тел.: (067) 67-333-55

Термопластичне фарбуванняimg

Порошкове фарбування профілю термопластичною фарбою виконується таким чином, що формування якісного покриття відбувається без проходження хімічних реакцій, тільки під впливом високої температури, при якій відбувається розплавлення порошку. При цьому покриття, що утворюється є термопластичним.

Даний метод в основному застосовується для того, щоб отримати електроізоляційні, антифрикційні, протикорозійніі хімічностійкі покриття, які будуть працювати в складних екстремальних умовах. Захисні властивості таких покриттів, особливо що виготовляються на основі хімічно стійких кристалічних полімерів, досить високі, що робить їх незамінними в ряді галузей промисловості: у хімічному машинобудуванні, виробництві харчових продуктів, при захисті труб та інших напрямках.

Термопластичне фарбування - фото 1Термопластичне фарбування - фото 2Термопластичне фарбування - фото 3

Застосування і властивості модифікованих термопластичних порошків (МТП).

У цього порошку заслужена репутація покриття з неперевершеними експлуатаційними якостями в цілому ряді областей застосування. Термін служби покриттів МТП на порядок довший традиційних порошкових покриттів, а також забезпечує довготривалий захист поверхонь в будь-якій кліматичній зоні, без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Захист від корозії.

Антикорозійний захист покриття МТП не має собі рівних і є одним з найбільш універсальних і довговічних покриттів, існуючих в даний час на ринку. При тестуванні ASTM B117 в камері сольового туману, після 20000 годин, не було виявлено будь-якого здуття, тріщин, корозії і відшаровування. При пошкодженні покриття, згідно ASTM B117, після 1000 годин в камері сольового туману, за умови відповідної попередньої обробки сталі, під плівкою від надрізу корозія спостерігалася в межах від 0 до 0,5 мм. Втрата адгезії при цьому тестуванні від надрізу по ASTM D 3359 - дорівнює нулю.

Опір ультрафіолету (УФ).

Опір УФ у МТП відмінний. Після 2000 годин тесту QUV (ASTM G53) або тесту «ксенонової дуги» (ASTM G26), не було визначено ніяких істотних змін в кольорі, блиску або механічних властивостях. Зразки були також випробувані у Флориді: протягом 5 років, при 45 градусах на сонці, на березі моря - і знову не було зафіксовано якихось значних змін.

У реальному житті покриття МТП, як правило, відповідають проведеним випробуванням і іноді показують навіть більш високі свої характеристики.

Ось деякі приклади:

Огородження

Огорожі є найширшою областю, де використовуються покриття МТП. Основними споживачами є Близький Схід, США та Австраліяї - це ланцюги, решітки, декоративні та захисні огорожі. Покриття відповідає вимогам ASTM F1063, 668 і 626.

На Близькому Сході такі покриття в даний час мають протистояти не тільки суворому клімату, що має інтенсивний вплив ультрафіолету і тепла, але і витримувати піщані бурі в пустелі і вплив прибережного середовища. Поліестерні, оцинковані і ПВХ покриття не можуть довго служити в цих умовах і вимагають регулярної заміни.

Побутова техніка Світові виробники побутової та промислової техніки давно використовують обширну лінійку термопластичних покриттів на внутрішніх аксесуарах продукції (полицях для продуктів в холодильниках, корзинах посудомийних машин і т.п.).

Більшість МТП провідних виробників, пропонованих для ринку побутової техніки, характеризується наступними властивостями:

 • Високі декоративні якості і довговічний захист;
 • Легкість нанесення покриття, а також низькі енерговитрати цього процесу;
 • Чудове розтікання по поверхні, включаючи гострі кромки і зварні шви;
 • Відсутність проблем, існуючих при традиційному фарбуванні, - розтріскування і відшаровування;
 • Доведена безпека при контакті з харчовими продуктами і водою;
 • Відповідність міжнародним вимогам RoHS і PAHS (правила на обмеження вмісту шкідливих речовин і поліциклічних ароматичних вуглеводнів).

Використання МТП в будівництві.

При будівництві об'єктів необхідно, щоб сталеві та алюмінієві конструкції були захищені від корозії протягом багатьох років експлуатації без необхідності проведення дорогого ремонту. Покриття МТП дозволяють вирішити цю задачу. Покриття має унікальні експлуатаційні якості, в тому числі, високу вогнестійкість, не містить галоген і не є токсичним. У разі пожежі, рівень димоутворення від МТП низький і повільний. Крім того, утворений дим має вкрай низьку токсичність. Такі якості часто роблять МТП вибором номер один для захисту поверхонь в тунелях і закритих приміщеннях.

Сфери застосування продукту різноманітні: від огорож і перил до залізобетонних плит і підвісних мостів.

У багатьох громадських будівлях, у всьому світі зростає потреба в поручнях, що мають не ковзаючу поверхню, і приємних на дотик - особливо, для людей з обмеженими фізичними здібностями. МТП прекрасно забезпечує ці вимоги.

Законодавство у всьому світі передбачає, щоб басейни були безпечні і не травматичні. Покриття з використання МТП стійке до випарів від хлорованої води басейнів.

Покриття МТП є одним з нечисленних покриттів, які можуть успішно використовуватися в морських умовах, і успішно витримувати багаторічну експлуатацію в агресивному морському середовищі. Рівень забруднення поверхні від флори і фауни океану відбувається набагато повільніше, ніж з багатьма іншими альтернативними покриттями.

Аналогічні приклади, що показують довгострокові переваги покриттів МТП, можна привести і з автобусними зупинками, вуличними меблями, будівельними палями, вогнегасниками, ящиками для батарей, дорожніми покажчиками і т.д.

Отже, підбиваючи підсумки, можна сказати, що в сучасних умовах, коли постійно посилюється контроль над забрудненням навколишнього середовища, модифіковані термопластичні порошкові покриття, як високоекологічний продукт, представляють цілий ряд переваг в порівнянні з традиційними фарбами:

 • довговічний захист металевих поверхонь від корозії;
 • відсутність летких органічних сполук, галогенів і важких металів;
 • відсутність тріщин, відшарувань і сколювання;
 • прекрасне розтікання по поверхні, включаючи гострі кромки та зварювальні шви;
 • чудова стійкість до впливу солей, морського середовища, піску та сонця;
 • вандалостійкі і графітістійкі властивості;
 • приємна на дотик, не ковзаюча поверхня;
 • прекрасні звуко- і електроізоляційні властивості;
 • дуже низький рівень димоутворення при горінні;
 • дозвіл на контакт з харчовими продуктами і питною водою

Перейти до галереї виконаних робіт.