Тел./факс: (032) 242-02-66

Тел.: (067) 67-333-55

Полімерне покриттяimg

Полімерне покриття – надійний захист металоконструкцій

Полімерне покриття металоконструкцій – надійний спосіб захистити металеві вироби і продовжити їх термін служби на кілька десятків років. Це покриття не тільки міцне та має доступну вартість, а й естетично привабливе та нешкідливе для здоров'я.

Практичні якості

Полімерні покриття призначені щоб продовжити життя металевих виробів. Вони не бояться спеки, холоду, перепадів температур та вологи. Таке покриття стійке до сколів і тріщин. Особливо часто полімерному покриттю піддають алюмінієві профілі, отримуючи міцний конструкційний матеріал, який використовується в багатьох сферах промисловості. Також популярне полімерне покриття автомобільних дисків, яке зміцнює їх, дозволяючи витримувати високі механічні навантаження і захищаючи від негативних впливів навколишнього середовища.

Вартість

Ціна полімерного покриття металу у Львові доступна і вигідна, тим більше, що воно продовжує термін служби виробу, також заощаджуючи кошти. Сам матеріал досить вигідний в експлуатації – вже з першого нанесення шар виходить досить міцним, звичайна фарба дозволяє досягти такого результату лише при її нанесенні в кілька шарів.

Великий вибір кольорів

Крім практичних і економічних переваг, покриття полімерами має чудові естетичні властивості завдяки великій палітрі відтінків. Також цей матеріал дозволяє імітувати різні фактури, створювати безліч ефектів. Ще одне безумовна перевага – полімер не втрачає колір ні з часом, ні під впливом різних факторів.

Екологічність

Екологи визнають цей тип покриття найбільш безпечним. Зокрема, завдяки цьому параметру досить популярне сьогодні полімерне покриття велосипедних рам. Людям, які займаються активними видами спорту, особливо важлива не тільки міцність матеріалу, а й можлива шкода, яку він може нанести здоров'ю. В безпеці полімерного покриття сумніватися не доводиться.

Пропозиції від нашої компанії

Скористатися послугами полімерного покриття металу у Львові пропонує компанія «Захід-колор». Ми виконуємо послуги порошкового фарбування, полімерного декорування, термопластичного забарвлення, піскоструминного очищення, фарбування ПВХ-профілів, скла. «Захід-колор». у Львові має повний комплекс обладнання та технологічних зон, які необхідні для якісного виконання наданих нами послуг.