Тел./факс: (032) 242-02-66

Тел.: (067) 67-333-55

Полімерне декоруванняimg

Декорування металовиробів може проводитися різноманітними засобами. До найвідоміших відносяться:

  • гравірування;
  • металофото;
  • шовкографія;
  • металографіка;
  • сублімаційне термоперенесення;
  • фарбування;
  • полімерне декорування.

Кожний з перелічених засобів – унікальна технологія, яка має свою область застосування.

Вибір конкретної технології обумовлений конкретними цілями і вимогами до якості покриття і його експлуатаційними характеристиками. Та об’єднує їх одне – отримання на певній поверхні стійких и довговічних різноманітних фактур, що імітують різні породи деревини, малюнок каменя (граніт, малахіт) та інше.

Полімерне декорування - фото 1Полімерне декорування - фото 2Полімерне декорування - фото 3Полімерне декорування - фото 4

Найбільш популярною є фактура, що повторює структуру дерева. Її повсюдно використовують для декорування віконно-дверних, фасадних, розсувних і інших систем, виготовлених з алюмінієвого профілю. Полімерне декорування у Львові для декорування дають змогу створити максимальну візуальну подобу із виробами, виробленими з дерева. При цьому основний матеріал і його покриття забезпечують виконання усіх вимог щодо зносостійкості, ударостійкості, стійкості до температурних коливань та впливу зовнішніх кліматичних факторів.

Задля переносу зображення на конструкцію використовують технологію сублімації. Суть технології у тому, що спочатку на сублімаційній плівці формують необхідний малюнок у дзеркальному зображені, а потім, завдяки температурному впливу, малюнок переноситься та закріплюється на спеціально оброблену поверхню основи. Полімерні захисні покриття на поверхні основного матеріалу є обов’язковою умовою отримання якісного декору.

Декорування можливо виконати як на пласких, так и на складних поверхнях: алюмінієвих профілях, елементах інтер’єрів, меблях. При цьому, експлуатаційні характеристики декорованого покриття будуть відповідати вимогам, які пред’являються до звичайних полімерно-порошкових покриттів.